Pasaulē

Diseldorfas Rheinbahn izvēlas Irizar elektriskos autobusus

Noslēdzies lielākais Vācijas iepirkuma konkurss par elektrisko autobusu piegādi Diseldorfai. Par uzvarētāju atzīts Spāņu ražotājs Irizar. Piegādes sāksies šī gada otrajā pusē ar 10 autobusiem, un turpināsies līdz pat 2020 gadam.

Diseldorfas pārvadātājs “Rheinbahn” iegādāsies jaunākos “Irizar ie” autobusus, Kuru izstrāde uzsākta 2014. gadā, un pēc veiksmīgiem testiem, prezentēti tie tika pagājuša gada beigās.

12 metri gari, divu durvju, zemas grīdas autobusi, aprīkoti ar 37 sēdvietām, 3 vietām ratiņiem un kopējo ietilpību līdz 74 pasažieriem. Uzlādēšana notiks naktīs, izmantojot savstarpēji izmantojamus lādētājus ar Combo 2-CCS 300kWh uzlādes ligzdām. Pieteikts arī 200-200 kilometru nobraukums ar vienu uzlādēšanas reizi.

Pārvadātājs “Rheinbahn” nodrošina līdz pat 737 reisiem dienā, izmantojot autobusus un tramvajus, kas katru dienu pārvieto 760 000 Diseldorfas pasažierus.

Iepirkuma kontrakts ar “Irizar e-mobility” nodrošina pārdošanas un pēcpārdošanas apkalpošanu elektriskajiem autobusiem un uzlādes infrastruktūras izveidošanu Vācijas, Austrijas un Šveices tirgos. Atbildīgais dīleris ir “Ferrostaal Equipment Solutions”.

Diemžēl Latvijā “Irizar” nav pārstāvēts. Tuvākais sadarbības partneris atrodas Igaunijā, piedāvājot dīzeļa autobusus uz “Scania” šasijas.

Attēls: Irizar

Pareizrakstības kļūda? Iezīmējiet to un nospiediet Ctrl+Enter.

Atbildēt