Pasaulē

Latvijas Dīleris Pārdod Baltijā Pirmo “Setra Top Class” Autobusu

Latvijas “Setra” un “Mercedes-Benz” oficiālais dīleris – Cēsu uzņēmums “M.E. Lat-Lux” – Lietuvas kompānijai “Vilneda” ir nodevis Baltijā pirmo “Setra” S531DT autobusu, kurš ir ražotāja flagmanis.

“Šādi transporta līdzekļi šobrīd ir liels retums uz Eiropas ceļiem. Pagāja pavisam mazs brīdis kopš ražošanas uzsākšanas, kad šis modelis tika prezentēts Beļģijas izstādē “Busworld Europe 2017”. Arī cena šīm autobusam ir augstāka kā “Comfort Class” Setrām, ko iecienījuši vietējie un Eiropas pārvadātāji. Tomēr ir liels prieks, ka viens no pirmajiem šādiem autobusiem atrodas arī pie mums, Baltijā.”, – bilda “M.E. Lat-Lux” pārstāvis Māris gailis, nododot atslēgas jaunā īpašnieka rokās.

Tautvydas Žilinskas, kas pārstāv tūrisma un pasūtījuma pārvadājumu uzņēmumu “Vilneda”, izteica patiesu prieku par lēmumu iegādāties tieši šī tipa autobusu. Tas ļaus nodrošināt ceļotājiem vēl nebijušu komfortu.

Vilneda pārstāvis piebilda, ka nav skaidrs, vai šīs autobuss šobrīd būs rentabls. Cena ir augsta. Bet uzņēmuma autoparka vidējais vecums ir divi gadi, un biznesa prioritāte vienmēr ir bijusi jaunākie autobusi kas nodrošina klientiem komfortablus ceļošanas apstākļus.

Jaunie S531DT ir 14 metrus gari. Tajos paredzēta vieta 79 pasažieriem. Tas ir aprīkots ar jaunākās paaudzes Mercedes-Benz BlueTec 6 dzinēju, kas ir ekoloģisks, ekonomisks un ļoti kluss.

Pārvadātājs “Vilneda” cer neapstāties pie sasniegtā, turpinot atjaunot parku ar arvien jaunākiem autobusiem.

Foto: Lina Jakubauskienė

Pareizrakstības kļūda? Iezīmējiet to un nospiediet Ctrl+Enter.

Atbildēt