Pasaulē

MAZ savā 75 gadu jubilejā prezentē 3 paaudzes autobusu

Savā 75 gadu jubilejas nedēļa, baltkrievu autobūves gigants MAZ prezentēja jaunākas paaudzes autobusu MAZ303. Piedāvājam apskatīties arī jums.

No iepriekšējas, divsimtās sērijas, jaunas paaudzes atšķiras ar modernizētu izskatu, jauniem konstrukcijas risinājumiem, plašāku salonu, ka arī pirmo reizi bijušas padomju savienības teritorijā, sērijveida autobusā tiek piedāvāti USB porti dažādu ierīču lādēšanai.

Papildus, pateicoties jaunai ekoloģiskai klasei, Minskas autobusi var piedalīties arī Eiropas transporta iepirkumu konkursos. Autobuss ir aprīkots ar Mercedes Benz Eiro 6 dzinēju, ko vada automatizēta elektroniskā sistēma, ļaujot ikdienā ietaupīt līdz pat desmit procentiem degvielas.

Autobusa galvenais konstruktors Ivans Voitešonoks ziņoja, ka autobusa apkope un vadīšana kļuvusi vieglāka, pateicoties sadarbībai ar Eiropas komplektējošo daļu piegādātājiem.

Pilnīgi zema grīda ļauj veikt ātrāku pasažieru apmaiņu pieturās un galapunktos, un pateicoties pagarinātai bāzei autobuss klūvis vairāk piemērots cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Uz dotu momentu rūpnīcā notiek autobusa ar sērijas numuru 1 izmēģinājuma braucieni, nostādot sērijveida ražošanas uzsākšanas termiņus līdz šī gada beigām.

Attēli: пресс-служба ОАО “МАЗ”

Pareizrakstības kļūda? Iezīmējiet to un nospiediet Ctrl+Enter.

Atbildēt