Par portālu eBus

Sveiks, interneta ceļotāj!

Mēs esam neliela, bet aktīva transporta entuziastu un žurnālistu komanda ar lielu pieredzi transporta jomā. Ik dienu mēs saņemam tik daudz un dažādu ar transportu saistītu jautājumu, ka nevarējām nepamanīt augošu sabiedrības interesi par publisku transportu. Tāpēc esam lēmuši apvienot spēkus un zināšanas un, ņemot palīgā mūsu ārzemju kolēģu pieredzi, radīt vietu, kura veltīta tikai autobusiem un pasažieru pārvadājumiem. Latvijā līdz šim tāda nav bijusi.

Portāls “eBus” izveidots ar mērķi vienuviet iepazīstināt interesentus ar aktuālāko informāciju Latvijas un pasaules pasažieru pārvadājumu jomā. Informēt par autobusu, mikroautobusu, trolejbusu, tālsatiksmes, starptautisku un arī lielāko Latvijas pilsētu transporta kustību sarakstiem un izmaiņām. Jaunākajām pasaules inovācijām pasažieru transporta jomā, informāciju par tehnoloģiju izmaiņām, jaunākajam autobusu tendencēm un jaunākajiem modeļiem.

Mūsu lasītāji atradīs informāciju par sabiedriskā transporta organizēšanu Latvijā un ārzemēs, varēs uzzināt par pasažieru transporta problēmām un to risināšanu. Par pārvadājumu jomā strādājošo uzņēmumu panākumiem un ikdienu. Vēsturi. Protams, arī par vides aizsardzību un rūpēm par ekoloģiju.

Resurss ir paredzēts gan pasažieru pārvadātājiem un profesionāļiem, kuri strādā vai darbojas šajā jomā, gan arī plašai sabiedrībai un ikvienam interesentam.

Ar lielāko prieku uzklausīsim kritiku un ieteikumus. Izskatīsim sadarbības un reklāmas piedāvājumus vai, ja lasītājs gribēs nosūtīt, saņemsim jaukas dienas vēlējumus.
Mūsu e-pasts: redakcija@ebus.lv ir pieejams visu laiku.

Mēs ceram, ka mūsu portāls būs jums ne tikai interesants, bet arī noderīgs ikdienā un atpūtas brīžos.
Ar cieņu, “eBus” redakcija.


Pareizrakstības kļūda? Iezīmējiet to un nospiediet Ctrl+Enter.