Pasaulē

Plaxton piegādā pirmos Elite autobusus uz pagarinātas B8R šasijas

Lielbritānijas ražotājs “Plaxton” ir sācis piedāvāt sava populārāka autobusa “Elite”, 13.2 metru modifikāciju uz Volvo B8R šasijas.

Pateicoties jaunai šasijai, “Elite” turpmāk varēs uzņemt 53 pasažierus. Autobuss standartā tiks aprīkots ar tualeti autobusa centrā, kā arī tām ir palielināta bagāžas nodalījumu telpa. Kas ļaus uzņemt līdz pat pusei tonnas vairāk kravas. Kopējais autobusa svars paliek nemainīgs. Palīdzot pārvadātājiem uzturēt tādas pašas izmaksas, kā iepriekšējam, 12.6 metru garām Elite uz B11R šasijas

Protams, ir pieejams arī plašs klāsts ar papildus aprīkojumu, tostarp PSVAR saderīgas ieejas ratiņ krēslu pacēlājs.

“Alexander Dennis” tirdzniecības pārstāvis Marks Billams saka: – “Anglijā būvēts Plaxton Elite, iespējams ir pats labākais autobuss uz ceļiem, kurš gūst arvien vairāk jaunus piekritējus ik dienu. Tā pat kā visi Plaxton autobusi, arī šīs ir salikts no nerūsējošā tērauda, veicinot tā ilgmūžību un nepārtrauktu tālākpārdošanas vērtību”.

Pirmos desmit autobusus (attēlā) jau ir pasūtījis Ziemeļīrijas pārvadātājs “Logan’s Executive Travel of Dunloy” no Antrimas apgabala.

“Šis ir izcilākais modelis ko piedāvā viens no Eiropas labākajiem ražotājiem. Plaxton Inženieru komanda kārtējo reizi pierāda, ka no Plaxton ģimenēs neko citu nevar sagaidīt . Tikai labāko” – rezumē pārvadātājs Šīns Logans.

Visiem interesentiem autobusu prezentēs 6. un 7. aprīlī notīekošajā, autobusu salidojumā Lielbritānijas Blekpūlā.

Bilde: Alexander Dennis Group

Pareizrakstības kļūda? Iezīmējiet to un nospiediet Ctrl+Enter.

Atbildēt