Reklāmdevējiem

Aicinām pasažieru transporta pakalpojumu sniedzējus, kā arī jebkādā veidā ar pasažieru transportu saistītus uzņēmumus, neatkarīgi vai jūs esat autobusu un rezerves daļu dīleris, serviss, ceļojumu aģentūra, vai biļešu pārdevējs, paziņot par sevi, iegādājoties mūsu portāla reklāmas laukumus.

Tā kā esam pirmais uz pasažieru transporta lietotājiem un industrijas dalībniekiem orientētais portāls Latvijā, reklāmas platību noma pie mums, palīdzēs jūsu uzņēmumam sasniegt konkrētāku mērķi, piesaistot jaunus klientus, vecinot jūsu uzņēmuma finanšu attīstību un stabilitāti.

Protams, kā jau transporta portāls, arī reklāmas laukumu nomas plāni mums ir tematiski.
Lai nodrošināt ikvienam interesentam vienādas iespējas, esam izstrādājuši sekojošus reklāmu laukumu nomu plānus:

Laukumu piemēri:

Laukumu izcenojumi:

Nosaukums Kas ietilpst Cena mēnesī ar PVN Cena nedēļā ar PVN
Jumts Banneris blakus logotipam, kuru apmeklētājs ierauga pirmo, atvērot lapu un jebkuru portāla sadaļu, rakstu vai lapu. Vienmēr augšā. Tik vienkārši. 150,00€ 40,00€
Logs Viens no labākiem mūsdienas reklāmas risinājumiem. Tiek izvietots sānjoslā, un ir redzams gan sākumlapā, gan arī ikvienu sadaļu apmeklējot. Vienlaicīgi, lapā var atrasties tikai divi banneri “Logs”. Ja pasūtījuma brīdī “logs” jau ir izvietots lapā, tad nākamais tiek izvietots zem sekojoša informācijas bloka. 55,00€ 15,00€
Uzlīme Neliels bet tiešs instruments lai paziņot par sevi.
Tiek ievietots jebkurās portāla sadaļas sānjoslā un sākumlapā
25,00€ 8,00€
Borts Banneris zem jūsu izvēlētas sadaļas sākumlapā.
Viens no labākiem veidiem kā uzrunāt apmeklētāju, piedāvājot tieši viņam nepieciešamos pakalpojumus. Vienmēr acu priekšā.
100,00€ 30,00€
Papildus paka “Borts + sadaļas” paredz bannera “Borts” ievietošanu zem izvēlētas sadaļas sākumlapā, kā arī visos izvēlētas sadaļas rakstos. 149,00€ 43,50€
Durvis 300×600 reklāmas platība lapas vidū tikai jums. Ar to viss pateikts. Internetā pats populārākais pārdošanas instruments. Tiek attēlots visās resursa sadaļu un lapu sānjoslās. 120,00€ 35,00€
Bagāža Bagāža – Lielākā reklāmas platība, bet ar ierobežojumu. Tikai apakšā un tikai sākumlapā. 35,00€ 11,00€

Pasūtījuma process:
Vēlamo reklāmas laukumu ir iespējams iegādāties tiešsaistē, sadaļā “Reklāmas noma”.

Maksājumi tiek pieņemti aizsargātā, maksājuma operatora “Stg Mollie Payments B.V.” norēķinu lapā, un to ir iespējams veikt ar jebkuras valsts biznesa vai privātpersonas bankas maksājuma karti. Maksājuma saņēmējs ir portāla komercsadaļu pārvaldnieks “nteg”, kurš pēc veiksmīgas pakalpojuma apmaksas, un bannera attēla saņemšanas caur pasūtījuma lapas formu, vienas (1) darba dienas laikā izvietos jūsu reklāmu izvēlētā sadaļā.

Pēc pakalpojuma veiksmīgas apmaksas, maksājuma operators uz pircēja e-pastu nosūtīta pakalpojuma iegādes atskaiti/rēķinu ar saņēmēja rekvizītiem, iegādāta pakalpojuma aprakstu, ilgumu un informāciju par summām un nodokļiem, kura nepieciešama grāmatvedības vai privātai uzskaitei.

Ja vēlamais reklāmas laukums jau ir aizņemts, to būs iespējams iegādāties ar brīdi, kad pasūtījuma lapā tāds plāns būs attēlots.

Ņemiet vērā! Pēc pirmās pakalpojuma iegādes reizes, ir iespējamas atlaides turpmākai rekālmas izvietošanai, apspriežot iespējas individuāli.

Noteikumi un informācija ieinteresēja?
Noformējiet pirmo pasūtījumu jau tagad, pārejot pie pasūtījuma noformēšanas sadaļas “Reklāmas noma”.

Panākumus vēlot, Portāla ”eBus” redakcija.

Pareizrakstības kļūda? Iezīmējiet to un nospiediet Ctrl+Enter.